"Bir stadyum demek değil sadece futbol.

Sürdürülebilir bir stadyum, haftada 7 gün iş yapmak gerekir! "


Başarılı bir işletme için, hem tesisi kullanacak kurumun ihtiyaçlarına uygunluk ve hem de  uluslararası stadyum ve arena standartlarına uygunluk en önemli konulardır. Kapsamlı ve bütünleyici hizmet ve danışmanlık anlayışımız sayesinde,  tesis için  kâr amacı güden, hedef odaklı gelişme temin edebiliyoruz.


Proje karar mekanizmasının işleyişinde, işlevsel ve ekonomik konular dahil olmak üzere bütün konuların, biribirine paralellik  ve tutarlılık arz edecek şekilde ele alınması esastır. Bu amaçla  projenin başlangıcından itibaren, farklı alanlardan uzmanların koordinasyonunun sağlandığı ve bu koordinasyonun her adımda kesintisiz devam ettiği beş aşamalı bir süreçten geçiyoruz.


Çalışmalarımız sektörün en yeni standartlarını ve yaklaşımlarını takip etmektedir.  Yenilikçi tasarım, sürdürülebilir tasarım, geri dönüşüm malzemeleri ve düşük enerji yapı malzemeleri kullanımı, verimli ve yenilenebilir enerji kaynağı kullanımı, çok işlevlilikte yüksek standartların tutturulması, güvenlik konularında yüksek hassasiyet ile kârlı bir işletme yaratmak ve ziyaretçilerin her defasında ilk defa geliyorlarmış gibi heyecanlarını canlı tutabilmek hedefimizdir.


THE LEADING EXPERTS IN STADIUM DEVELOPMENT

Hakkımızda

Şirket Felsefesi

© arenaCom 2017Contact-Imprint_tur.htmlContact-Imprint_ru.htmlshapeimage_3_link_0